LILLI & AASE INVITERER TIL HELGEKURS
01.-02.september 2023
Få inspirasjon, glede, kraft og energipåfylling denne helgen! Lilli og Aase vil med energiøvelser aktivere ditt potensiale og din iboende kraft, som igjen vil hjelper deg til å bli den beste utgaven av deg selv.
Lilli og Aase inviterer til kurs på Havila Hotel Ivar Aasen
Kom i kontakt med din indre GPS
Det er en kaotisk tid vi lever i, og mer enn noen gang trenger vi å stå sterkt i oss selv uten frykt. Det er viktig å observere våre egne tankemønster og bevege oss videre fra begrensninger til frihet. Det å være i kontakt med vår indre GPS er viktigere enn noen gang. Da må vi rette fokuset innover gjennom stillhet og meditasjon, og la de ytre påvirkningene av livet settes på pause.
Vi vil veksle mellom dynamiske, kraftfulle øvelser og de dype, stille meditative øvelsene. Viktigst av alt! Latter og humor som en rød tråd gjennom helgen.
Håper du har lyst til å komme og samskape store og små øyeblikk av innsikt sammen med oss.